Jul 25 2017

VP : Voorprogramma Iz : Inschrijving per zwemmer Rz : Resultaat van SVAZ zwemmers
U : Uitnodiging Ip : Inschrijving per programmanummer R : Resultaat van alle zwemmers
D : Afmeldingsdatum P : Programma  
   
Augustus 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 26 Openwaterwedstrijd Hazewinkel (PM) Hazewinkel – VWZ MAS/WZ1-2-R              
September 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 2 – vr 7 EK masters, https://www.emc2018.com/sports/swimming Slovenie MAS              
wo 6 RvB SVAZ vzw                    
vr 7 Start seizoen 2018-2019 Aartselaar MAS/WZ1-2-R/SN                
za 8 Start seizoen 2018-2019 Aartselaar Alle andere groepen                
vr 14 Maand v/d Sport – proefles volwassenzwemmen Aartselaar proefles volwassenzwemmen                
za 15 Infovergadering (zwemschool) van 9u00 tot 10u00 Aartselaar ZP/P/D/WA              
wo 19 RvB SVAZ vzw                    
vr 21 start volwassenzwemmen Aartselaar VZ sessie 1                
za 22 Infovergadering (snoeken en WZ) van 9u00 tot 10u00 Aartselaar SN/WZ2/WZ1              
za 22 Masterwedstrijd LZV - PK Masters Lokeren MAS   12/09  
zo 30 Startwedstrijd VWZ Boom WZ2 07/09
Oktober 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 14 Prov.Kamp. - PRANT (PM) Berchem WZ2/WZ1 24/09
wo 17 RvB SVAZ vzw                    
zo 21 Prov.Kamp. - PRANT (PM) Berchem WZ2/WZ1 01/10
za-zo 27-28 Belgische Kampioenschap Charleroi MAS    
November 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
do 1 1 Nov Jeugdwedstrijd – SVAZ (AM) Aartselaar WZ1/WZ2 05/10
do 1 1 Nov PACO zwemfeest – SVAZ (PM) Aartselaar D/WA/SN     05/10     
vr 9 tot zo 11 Kleine Stage Hofstade SN/WZ2     17/10           
za 10 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 05/10
zo 11 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1 05/10
za 17 Sparcup – SHARK (AM+PM) Nijlen WZ1 15/10   
zo 18 Sparcup – SHARK (AM+PM) Nijlen WZ1 15/10   
zo 18 B-wedstrijd – KAZSC (PM) Berchem WZ2 15/10 
wo 21 RvB SVAZ vzw                    
December 2018 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 1 CKNV SVAZ (SINT) Aartselaar Alle groepen                
za 1 Lange Afstand – LORELEI (PM) Boom WZ1 Heren 08/11 
zo 2 Lange Afstand – BRABO (AM+PM) Wezenberg WZ1/WZ2
zo 2 Sinterklaaszwemfeest – PRANT (PM) Berchem WZ2 08/11 
zo 2 Lange Afstand – LORELEI (PM) Boom WZ1 Dames 08/11 
za 8 Masterwedstrijd CNSW Woluwe MAS      
za 15 Oudercontact Aartselaar Alle groepen                
wo 19 RvB SVAZ vzw                    
za 22 Christmas 4 Masters - AST Aalst MAS      
zo 23 Limietenwedstrijd – ZIK (PM) Kapellen WZ1/WZ2 01/12  
zo 30 Allerlaatste Kans – STW (PM) St.Niklaas WZ1/WZ2 04/12  
Januari 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 6 Schaal Pepermans – KAZSC (AM) Wezenberg WZ1/WZ2 13/12  
zo 6 Schaal Pepermans – KAZSC (PM) Wezenberg WZ1/WZ2 13/12   
wo 16 RvB SVAZ vzw                    
za 19 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1 26/12    
zo 20 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1 26/12     
za 26 Masterwedstrijd - ZIK Kapellen MAS      
zo 27 Sprintwedstrijd – VWZ (PM) Boom WZ1/WZ2 18/12 
Februari 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 2 CKNV 2de ronde Aartselaar Alle groepen                
za 9 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2 00/00    
za 9 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2 00/00    
zo 10 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2 00/00    
zo 10 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2 00/00    
za 16 Masterwedstrijd - ZGEEL Geel MAS                
za 16 SVAZ Clubfeest Aartselaar Alle groepen                
wo 20 RvB SVAZ vzw                    
za 23 ADSR – BRABO (AM) Wezenberg WZ1/WZ2 24/01     
za 23 ADSR – BRABO (PM) Wezenberg WZ1/WZ2 24/01     
zo 24 ADSR – BRABO (AM) Wezenberg WZ1/WZ2 24/01     
zo 24 ADSR – BRABO (PM) Wezenberg WZ1/WZ2 24/01     
Maart 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
vr 1 Vlaamse Kampioenschappen + 15j – VZF (AM) Wezenberg WZ1   00/00         
vr 1 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (PM) Wezenberg WZ1   00/00     
za 2 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (AM) Wezenberg WZ1   00/00     
za 2 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (PM) Wezenberg WZ1   00/00     
zo 3 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (AM) Wezenberg WZ1   00/00     
zo 3 Vlaamse Kampioenschappen +15j – VZF (PM) Wezenberg WZ1   00/00     
za 16 Swimmathon - SVAZ (AM) Aartselaar Alle Groepen                
za 16 SVAZ Ontbijt (AM) Aartselaar Alle Groepen                
za 16 Masterwedstrijd - ShaRK Nijlen MAS      
wo 20 RvB SVAZ vzw                    
za 23 Masterwedstrijd - MOZKA Mol MAS          
zo 24 (AM) Schaal Dauven Nijlen WZ2  13/03
zo 24 (PM) PACO ZN Nijlen SN            
vr 29 Swimmathon - MASTERS Aartselaar MAS                
zo 31 CVB - SCSG (PM) Strombeek WZ1/WZ2                
April 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 6 Lange Afstand – Mega Gent WZ1 selectie 17/03 
zo 14 Lange Afstand – HZS (AM) Hasselt WZ1/WZ2   20/03
zo 14 Lange Afstand – HZS (PM) Hasselt WZ1/WZ2   20/03
vr 19 AIYSC – ZOLA (PM) Wezenberg WZ1/WZ2   27/03  
za 20 AIYSC – ZOLA (AM) Wezenberg WZ1/WZ2   27/03  
za 20 AIYSC – ZOLA (PM) Wezenberg WZ1/WZ2   27/03  
zo 21 AIYSC – ZOLA (AM) Wezenberg WZ1 selectie   27/03  
wo 24 RvB SVAZ vzw                    
za 27 Masterwedstrijd – SVAZ (Avond) Aartselaar MAS          
zo 28 ARSC – MEGA (AM+PM) Eeklo WZ2/WZ1  08/04  
Mei 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
wo 1 Finales Dauven – BRABO (PM) Wezenberg WZ2 selectie  15/04
za 4 First meeting – FIRST (AM+PM) Rozenbroek (50m) WZ1/WZ2  14/04    
zo 5 First meeting – FIRST (AM + PM) Rozenbroek (50m) WZ1/WZ2  14/04    
zo 5 PACO ZIK Kapellen D/WA/SN                
wo 15 RvB SVAZ vzw                    
vr 17 Open BK - LA Wezenberg WZ1 selectie    00/00      
zo 18 Open BK - LA Wezenberg WZ1 selectie    00/00      
zo 19 Open BK - LA Wezenberg WZ1 selectie    00/00      
zo 26 Voorjaarscriterium – ZIK (PM) Kapellen WZ1/WZ2 08/05  
Juni 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 1 Masters PRANT Groenenhoek MAS              
za 15 CKNV 3de ronde Aartselaar Alle groepen                
wo 19 RvB SVAZ vzw                    
za 22 Oudercontact Aartselaar Alle groepen                
za 22 SVAZ BBQ Aartselaar Alle leden                
Juli 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
vr 12 Vlaams Zomercriterium Genk WZ-selectie 00/00 WW     
za 13 Vlaams Zomercriterium Genk WZ-selectie 00/00 WW     
z0 14 Vlaams Zomercriterium Genk WZ-selectie 00/00 WW     
di 16 recordjacht Zaventem WZ2 07/07    
vr 19 BJK Genk WZ-selectie 00/00 WW    
za 20 BJK Genk WZ-selectie 00/00 WW    
zo 21 BJK Genk WZ-selectie 00/00 WW     
di 23 recordjacht Berchem WZ-selectie     07/07      
vr 26 BK Charleroi WZ1-selectie 00/00      
za 27 BK Charleroi WZ1-selectie 00/00      
zo 28 BK Charleroi WZ1-selectie 00/00      
di 30 recordjacht St-Niklaas WZ1-selectie     07/07      
  prettige vakantie wedstrijdzwemmers tot in augustus   WZ                

BRABO website

logo