Aug 26 2019

VP : Voorprogramma Iz : Inschrijving per zwemmer Rz : Resultaat van SVAZ zwemmers
U : Uitnodiging Ip : Inschrijving per programmanummer R : Resultaat van alle zwemmers
D : Afmeldingsdatum P : Programma  
   
Augustus 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 25 VWZ Open Water Hazewinkel Haasdonk WZ-MAS 10/08  
zo 31 Doortocht Brugge MAS     10/08          
September 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 7 & zo 8 Startweekend Knokke WZ1                
za 7 Start seizoen 2019-2020 Aartselaar MAS/WZ2                
za 14 Start seizoen 2019-2020 Aartselaar zwemschool                
za 14 9u - 10u Infovergadering (Snoeken en WZ) Aartselaar SN/WZ1/WZ2            
za 21 9u - 10u Infovergadering (zwemschool) Aartselaar ZP/P/D/WA              
za 21 avond OVL Masters Lokeren MAS   10/09      
za 28 BK Masters Wezenberg MAS     10/09    
z0 29 BK Masters Wezenberg MAS     10/09    
Oktober 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 6 Startwedstrijd VWZ Boom WZ2 14/09  
za 19 PK Antwerpen Wezenberg WZ2/WZ1 03/10        
zo 20 B-races Antwerpen Wezenberg WZ2/WZ1 03/10        
za 26 PK Antwerpen Wezenberg WZ2/WZ1 05/10          
zo 27 PK Antwerpen Wezenberg WZ2/WZ1 05/10          
November 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
vr 1 1 Nov Jeugdwedstrijd – SVAZ (AM) Aartselaar WZ1/WZ2            
vr 1 1 Nov PACO zwemfeest – SVAZ (PM) Aartselaar D/WA/SN                
za 2 & zo 3 Kleine Stage tbd SN + WZ2              
za 2 Masterwedstrijd Berchem MAS              
za 9 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1                
zo 10 BK 25m bad – KBZB (AM+PM) Gent WZ1                
za 10 & zo 11 Masterwedstrijd Helios Charleroi MAS              
zo 17 Memorial Vandenbosch LAQUA Leuven WZ1              
zo 17 B-wedstrijd KAZSC Berchem WZ2              
za 30 CKNV + Sint Aartselaar Alle groepen              
za 30 Masterwedstrijd Woluze MAS              
za 30 Avondwedstrijd MZVA Merksem WZ2              
December 2019 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 1 Lange Afstand BRABO Wezenberg WZ2 + WZ1              
za 14 Kerstmarkt Aartselaar Alle groepen              
za 21 Masterwedstrijd Aalst MAS              
zo 22 Limietenwedstrijd Kapellen WZ2 + WZ1              
zo 29 Laatste Kans Mol WZ2 + WZ1              
Januari 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv
zo 5 Schaal Pepermans Wezenberg WZ2 + WZ1              
za 18 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1                
zo 19 Flanders Speedo Cup – VZF (AM+PM) Wezenberg WZ1                
zo 26 Sprintfestival VWZ Boom WZ2 + WZ1              
Februari 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 1 CKNV Aartselaar Alle groepen              
za 1 Clubfeest SVAZ Aartselaar Alle groepen              
vr 7 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 8 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 9 Vlaamse Jeugd Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 15 2daagse ZGeel Geel WZ2 + WZ1              
zo 16 2daagse ZGeel Geel WZ2 + WZ1              
vr 21 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
za 22 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (PM) Wezenberg WZ1/WZ2                
zo 23 Vlaamse Kampioenschappen – VZF (AM) Wezenberg WZ1/WZ2                
Maart 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 7 ADSR Wezenberg WZ2 + WZ1              
zo 8 ADSR Wezenberg WZ2 + WZ1              
za 14 Swimathon Aartselaar Alle groepen              
za 14 SVAZ Ontbijt Aartselaar Alle groepen              
zo 15 Beker Van Puymbrouck St Niklaas WZ2              
zo 15 GP Guide de Cnaep tbd WZ1              
zo 22 Ziftingen Dauven tbd WZ2              
April 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 4 AM Mega Distance Swim Rozebroeken WZ1              
za 4 PM Mega Swim meet Rozebroeken WZ2 + WZ1              
zo 5 Mega Swim meet Rozebroeken WZ2 + WZ1              
vr 17 avond AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1              
za 18 AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1              
zo 19 AIYSC – Zola Wezenberg WZ2 + WZ1              
za 25 Masterwedstrijd SVAZ Aartselaar MAS              
zo 26 All round swimming competition Eeklo WZ2 + WZ1              
Mei 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 2 FIRST Meeting Rozebroeken WZ2 + WZ1              
zo 3 FIRST Meeting Rozebroeken WZ2 + WZ1              
zo 16 Memorial Fons Brijdenbach Herentals WZ2 + WZ1              
do 21 – za 23 Open BK 50m tbd WZ1              
zo 31 Voorjaarscriterium Kapellen WZ2 + WZ1              
Juni 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv
za 13 CKNV Aartselaar Alle groepen              
za 20 BBQ Aartselaar Alle groepen              
Juli 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv
Augustus 2020 VP U D Iz Ip P Rs Rv

BRABO website

logo