VK 2018
Na het VJK was het eindelijk de beurt aan de oudere zwemmers (vanaf 2003) om hun zwemkunsten te tonen op het Vlaams Kampioenschap. Hier was SVAZ ook mooi vertegenwoordigd met 8 zwemmers! Kato, Lana, Jarno, Jelle, Yarn, Seppe, Matthias en Maxim gingen voor 3 dagen hard zwemmen. Hieronder een verslag van hun prestaties.
Lees meer: Verslag VK 2018 - Wezenberg
Deze week vieren we de vrijwilliger. Ook onze club dank zijn werking aan de talrijke vrijwilligers die zich inzetten tijdens wedstrijden en evenementen. Dank je wel! Dankzij jullie kunnen we onze ambities als club blijven realiseren!
Hier kunnen jullie de individuele resultaten van de 2de ronde CKNV terugvinden alsook de huidige tussenstand per groepje.
Het voorbije weekend vond in “de Wezenberg” het Vlaams jeugdkampioenschap plaats. Deze wedstrijd vormt voor de jonge zwemmers het sluitstuk van het eerste deel van het zwemseizoen. SVAZ was aanwezig met 11 zwemmers! Amelie, Yentl, Anais, Dali, Zita, Yarno, Olivier, Nora, Senne, Yani en Cas gaven heel het weekend het beste van hunzelf. Hieronder een korte samenvatting van hun prestaties.
Lees meer: Verslag VJK 2018 - Wezenberg
Op Zaterdag 17 maart organiseren we voor de 2de maal ons SVAZ Ontbijt - nieuwe stijl in jeugdlokaal De Leonaar, op wandelafstand van ons zwembad. Het ontbijt gaat door aansluitend aan de swimathon die wij die dag ook organiseren.
Wat bieden wij u aan?
We hebben 2 ontbijtkoffers, eentje voor grote eters aan 12€ en eentje voor kleine eters aan 8€. Om je een voorsmaakje te geven sommen we even de inhoud van de grote eters box van vorig jaar op: 2 pistolets, 1 sandwich, 1 koffiekoek, stuk fruit, potje yoghurt, hartig beleg (Kaas / Hesp), zoet beleg (confituur), chocolade. Dit alles met een kopje koffie / thee en een glaasje fruitsap.
Inschrijven vooraf is noodzakelijk en kan via onderstaande link.